Month: March 2019

Odcinek Specjalny – Pogadajmy o polskim systemie edukacji (i trochę o strajku nauczycieli)

Przerywam na tydzień serię poświęconą biznesowi, aby poruszyć temat ważny i palący – sytuację w polskim systemie edukacji, na kilka tygodni przed planowanym strajkiem nauczycieli. Moim gościem jest Michał Doliński, nauczyciel w jednej z podwarszawskich szkół. Szkoła ta realizuje nowatorski program “Edukacja Nowej Generacji” (http://edukacjanowejgeneracji.pl).

Odcinek #5 – Pogadajmy o networkingu

 W piątym odcinku pogadam ze znaną Wam już Pauliną Mechło, psychologiem i autorką książek, o networkingu. Kapitał relacyjny – co to takiego? Dlaczego rozbudowana sieć kontaktów jest istotna w biznesie? Czy budując swoją firmę warto opierać się na swoich przyjaciołach i rodzinie?  Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w tym odcinku.

Odcinek #4 – Pogadajmy o psychologii przedsiębiorców

W czwartym odcinku pogadam ponownie z Pauliną Mechło, psychologiem i autorką książek, tym razem o psychologii przedsiębiorców. Jak psycholog może pomóc przedsiębiorcy? Jak skutecznie wykorzystywać swoje mocne strony i czy jest sens walczyć ze słabymi? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w tym odcinku.

Scroll to top